Rezydentura stała - Rezydenturastała.eu

BREXIT zakończy się dokładnie

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Wydanie certyfikatu rezydenta stałego
w Wielkiej Brytanii
Jeżeli mieszkasz w UK, dłużej niż 5 lat możesz ubiegać się o Rezydenturę Stałą PERMANENT RESIDENCE.

Warunkiem otrzymania certyfikatu stałej rezydencji jest udokumentowanie swojej historii zamieszkania w UK, zatrudnienia, samozatrudnienia, studiowania bądź finansowej niezależności w tym okresie.

Wnioskodawca powinien udowodnić, że utrzymywał się samodzielnie z legalnej pracy lub ze środków niepochodzących z państwowej kasy socjalnej.

ZALETY POSIADANIA CERTYFIKATU REZYDENTA STAŁEGO

Skorzystaj z pomocy prawnej ekspertów Polskiego Domu Finansowego. Zapewnij sobie i bliskim bezpieczny pobyt w Wielkiej Brytanii po Brexit – oddzwaniamy w ciągu 12 godzin.

PROSZĘ O POMOC W UZYSKANIU CZASOWEJ REZYDENTURY

O nas

Niniejsza strona prowadzona jest przez Agencję DBMS, współpracującą z Polskim Domem Finansowym, obsługującym interesantów w Wielkiej Brytanii.

Pomogliśmy już ponad 1000 osobom w uzyskaniu rezydentury tymczasowej i stałej w Wielkiej Brytanii. Nasi specjaliści na każdym etapie tego trudnego procesu wspierają wnioskodawcę swoją wiedzą oraz zaangażowaniem w sprawę.

Twoi doradcy

Piotr Domurad


Andrzej Nowak


Klienci o nas

Dzięki pomocy prawnej ekspertów Polskiego Domu Finansowego mogłam bezpiecznie uzyskać czasową rezydenturę dla mnie oraz mojej rodziny.

- Monika Miecznik

Od 2 lat prowadzę firmę w Londynie, mam już stałe grono klientów i potrzebowałem profesjonalnej pomocy prawnej w uzyskaniu tymczasowej rezydentury. Specjaliści z polskiego Domu Finansowego pozwolili mi zaoszczędzić sporo nerwów i czasu.

- Tomasz Adamczyk

Skorzystałem z usługi uzyskania stałej rezydentury, bo liczyła się dla mnie pewność w uzyskaniu tego certyfikatu. Dzieki zaangażowaniu ekeprtów procedura przebiegła spokojnie i bez problemów

- Marek Mazur